SERWIS SPRĘŻAREK BOGE

Zapewniamy naszym klientom całodobową opiekę serwisową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjna. Przeglądy techniczne powinny być wykonywane regularnie, ponieważ tylko w taki sposób jesteśmy w stanie cieszyć się niezawodnością sprzętu. Usługi świadczymy na terenie całego kraju, tak więc każdy klient ma równy dostęp do naszych serwisantów.

Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejszą, dlatego możemy zagwarantować ekspresową reakcję, by nie doprowadzać do postoju w zakładzie pracy. W trosce o jakość naszych usług nasza firma działa na podstawie w pełni zinformatyzowanego działu zajmującego się serwisem sprężarek. Takie rozwiązanie pozwala na poprawę jakości i szybkości usług. Serwisanci mają możliwość wprowadzenia informacji do systemu. Na każdym etapie zbieramy dane dotyczące zgłoszeń i przebiegu naprawy, co pozwala nam na udoskonalanie efektów naszej pracy.

Producent BOGE wie, jak istotne jest dla klienta szybki proces serwisowania, dlatego sprężarki są wykonane w taki sposób, by maksymalnie skrócić czas naprawy lub przeglądu technicznego. Umiejscowienie zredukowanych elementów z jednej strony pozwala na łatwy dostęp do wnętrza urządzenia. Ograniczenie zużycia rur, przejrzysta konstrukcja gwarantują nieskomplikowany dostęp do serca sprężarki bez konieczności demontażu innych części.

W przypadku naprawy zapewniamy klientom sprzęt zastępczy.

Jeśli masz pytania związane ze sprężarkami, kompresorami, serwisem sprężarek